Ošetření těla

Tělo stárne stejně jako pleť obličeje, proto mu musíme věnovat náležitou péči, stejně jako o pokožku obličeje. Tělové produkty opět pracují na principu převýchovy kůže, svojí komplexní řadou obnovují vlastníh mládí pokožky.

Zeštíhlující ošetření

řešíme oblasti: lýtka, kolena, stehna, boky a zadeček, pas a bedra, bříško paže. Relaxační ošetření zmiňovaných partií v kosmetickém salonu za použití specifických technik a tahů, které vedou k zeštíhlení, modelaci a lepšímu zapracování přípravků do pokožky, a tím k posílení jejich účinku. Doporučujeme sérii 4 ošetření 1x týdně.

Zpevňující ošetření

produkty, určené k domácímu používání po konzultaci s kosmetičkou. Vypíchli bychom ošetření dekoltu a poprsí speciálním zpevňujícím krémem. Pokožka dekoltu a krku je totiž stejně jemná jako ta na obličeji, ale často si to neuvědomujeme a chováme se k ní macešsky. Ale pozor, pokožka v dekoltu a na rukou mnohdy prozradí náš pravý věk, i když obličej vypadá mladistvě. Nabízíme vám vypnutí poprsí, okamžité posílení křehké a slabé pokožky v dekoltu. Snižujeme degradaci podpůrných vláken, která jsou zodpovědná za povadlost poprsí. Poprsí je vypnuté, vytvarované a pevnější.

Celulitida II. a III. stupně

produkty, určené k domácímu používání po konzultaci s kosmetičkou, nabízíme produkty pro řešení obou typů celulitidy: celulitidu způsobenou přebytkem vody nebo celulitidu s hromaděním tuků.

Ošetření těla (3)Ultrazvukové ošetření

profesionální drenážní přístroj Pneuven: – přístrojová lymfodrenáž (zábal proti celulitidě): tlačí mízu pomocí tlakové vlny z povrchového mízního systému do hlubokého, vyhlazení a zjemnění podkoží, urychlení odtoku odpadních látek, ty pak odejdou močí a potem.

ruční lymfodrenáž (to stejné jako přístrojová, navíc dekolt a obličej).

Možná kombinace všech tří metod a to tak, že po nanesení krému proti celulitidě, vyhlazení ultrazvukem a následné použití pneuvenu.