Ošetření pleti Institut Esthederm

Ať už zvolíme jakékoli z níže popsaných ošetření, vždy je nutné na něho pleť adekvátně připravit. Příprava probíhá následovně: odlíčení a vyčištění pleti pomocí zklidňujícího pleťového mléka, které jemně odstraňuje nečistoty, ale zároveň zachovává přirozenou mikroflóru pleti. Jelikož mechanické čištění pleti je již několik let za zenitem a zhmoždění pokožky přebije možné pozitivní účinky takového čištění, u nás se s ničím takovým nesetkáte. Po ošetření můžete klidně rovnou na ples, Vaše pleť bude nejen čistá, ale i krásně rozzářená.

Po očištění mlékem následuje důkladné vyčištění hloubkově čistícím krémem, který vytáhne nečistoty z kožních pórů, opět aniž by s nimi odstranil prospěšnou mikroflóru. Na závěr přípravného ošetření používáme pleťovou masku, kombinující v sobě peeling a masku, která napomáhá odstranit odumřelé buňky a nerovnosti, pleti, pleť vyhladí a osvěží.

Po výše popsaném hloubkovém vyčištění podle typu problému zvolíme některé z následujících ošetření:

Základní ošetření

Přijďte si k nám vyzkoušet dokonalou očistu pleti – hloubkové bezbolestné a přitom jemné čištění pleti Osmoclean. Je určené pro všechny typy pleti, ženy, muže nebo teenagery. Výsledkem je dokonale čistá, zářivá, hladká a hedvábná pleť již po první proceduře. Odcházíte s pocitem hýčkané pleti, která pociťuje dosud nepoznaný komfort a již po 1 týdnu je redukován výskyt černých teček.

Délka ošetření: 1 hodina

Cena: 580,-

Převýchovné ošetření

Dlouhodobá pravidelná péče o pokožku, která dle aktuálního posouzení řeší veškeré problémy, které se na pleti vyskytnou. Při výběru produktů vždy respektujeme aktuální stav pokožky, ale také přihlížíme k probíhajícímu ročnímu období.

Délka ošetření: 1,5 hodiny

Cena: od 1200,- (dle individuální konzultace a potřeb pleti)

Ošetření pleti Institut EsthedermCo všechno můžeme řešit:

 • hydrataci,
 • regulovat mazotok, lesk pleti, stahovat póry,
 • citlivost nebo přecitlivělost pleti,
 • regeneraci a reparaci pokožky,
 • výživu,
 • lifting, vyhlazení vrásek
 • omlazení pleti,
 • bělení, řešení pigmentových skvrn,
 • ochrana před vnějšími vlivy.

Intenzivní ošetření pleti

Obsahuje v sobě vše z ošetření převýchovného, ale navíc obsahuje řadu produktů, které jsou koncentrovanější, a proto jsou schopny problém pleti vyřešit velice rychle, čímž řešíme:

 • dehydrovanou pleť (pocit pnutí, šupiny, vrásky způsobené dehydratací, unavená a zhrublá pleť na dotek),
 • akné (lesklá pleť, černé tečky, hluboce zanesené póry, citlivá pokožka, nepříjemná na dotek),
 • trvale zarudlou pokožku,
 • přehřívání, pnutí, svědění, zarudnutí,
 • povadlou pokožku, unavenou pleť bez vitality,
 • pokožku bez života (ztráta tonusu a pružnosti),
 • výrazné známky stárnutí (od 35 let výše, vrásky, jemné mimické linky, ztráta pevnosti a nerovnoměrný povrch),
 • pigmentové skvrny, ztrátu jasu a pevnosti, změny v hlubokých vrstvách struktury pleti,
 • hormonální stárnutí (od 40. roku věku).

Délka ošetření: 2 hodiny

Cena: od 1500,- (dle individuální konzultace a potřeb pleti)

 

Ošetření Oxypeeling

Dokonalá detoxifikace a prokysličení pleti bez pocitů štípání, pálení (pouze hřeje), bez zarudnutí a olupování pokožky s dokonalým výsledkem čistých a stažených pórů. Dodává pokožce kyslík, restartuje ji a zpevňuje, vrásky, rýhy, pigmentové skvrny a póry se zmenšují.Ošetření nabízí okamžitý výsledek. Ideální frekvence opakování 4x za 10 dní pro restart vaší pleti. Jedná se o kúrové ošetření vhodné pro zimní období, kdy pleť není vystavena slunečnímu záření. Vynikající výsledky u pleti kuřáků.

Délka: 1 hodina

Cena: 1500,-

Bělící ošetření Esthewhite

Unikátní ošetření s patentovanou technologií Hypopigmentaline, která vaši pleť dokonale rozjasní a sjednotí její barvu. Hypopigmentaline účinkuje na všech úrovních pigmentačního procesu. Spolu s pravidelným domácím ošetřováním redukuje pigmentové skvrny a zabraňuje jejich obnově. Výsledkem je rozjasněná a sjednocená pleť, pigmentové skvrny se stanou neviditelnými (za předpokladu, že klient respektuje naše doporučení). Doporučená frekvence ošetření je 2x měsíčně, není omezeno ročním obdobím. Péčí Esthewhite působíme nejen na nežádoucí pigmentace, ale zároveň řešíme veškeré symptomy předčasného stárnutí.

Délka: 1,5 hodiny

Cena: 1800,-

Cena: 2200,- (s cíleným ošetřením očních partií)

 

Omlazující ošetření Cyclo

Ošetření vhodné při hormonálních změnách a výkyvech v  lidském organismu. Snižování hlaadiny hormonů má za následek suchost pleti, ztrátu její pružnosti, pevnosti, hustoty a plnosti, prohloubení vrásek,  povadnutí a povisnutí kontur. Zároveň pleť ztrácí svůj zdravý lesk, barvu a jas. Cyclo System je péče speciálně vyvinutá pro potřeby pleti po hormonálních změnách. Zároveň opravuje už existujicí známky stárnutí a hormonálních změn. Součástí ošetření jsou i speciální masážní techniky nejen obličeje, které napomáhají očištění organismu od škodlivin.

Délka: 2 hodiny

 

 

Specifická sluneční péče Sun Spa

Slunečním ošetřením pracujeme vždy S a nikdy Proti slunci. Díky patentovaným technologiím umíme porozumět pleti, předcházet negativním slunečním vlivům. Zajišťujeme krásné a bezpečné opálení bez vrásek a bez nutnosti používání SPF faktoru, který je u nás nahrazen unikátními patentovanými technologiemi. Užít si slunce bez rizika kožní reakce. V případě nutnosti blokovat sluneční záření, aniž bychom ztratili jeho pozitivní vlivy. Po slunění zklidnění pleti a udržení trvalého zlatého opálení. Ať už chcete řešit jakýkoliv problém, u nás vždy jako bonus platí předcházení vráskám, přesušování a olupování pokožky po slunění. Ošetření se týká jak přípravy před pobytem na slunci, tak samotného opalovaní i péče o opálenou pokožku po sluneční expozici. Pokožku zklidňujeme, regenerujeme, hydratujeme, předcházíme stárnutí a prodlužujeme a zintenzivňujeme opálení.

Samoopalování bez zanesení pórů a nepříjemného zápachu.