Ceník služeb


KOSMETICKÁ PÉČE INSTITUT ESTHEDERM

KOSMETICKÁ PÉČE INSTITUT ESTHEDERM

Čištění pleti Osmoclean – 680,-
Přijďte si k nám vyzkoušet dokonalou očistu pleti – hloubkové bezbolestné a přitom jemné čištění pleti Osmoclean. Je určené pro všechny typy pleti, ženy, muže nebo teenagery. Výsledkem je dokonale čistá, zářivá, hladká a hedvábná pleť již po první proceduře. Odcházíte s pocitem hýčkané pleti, která pociťuje dosud nepoznaný komfort a již po 1 týdnu je redukován výskyt černých teček.

Základní převýchovné ošetření pleti – 1540,-
Dlouhodobá pravidelná péče o pokožku, která dle aktuálního posouzení řeší veškeré problémy, které se na pleti vyskytnou. Při výběru produktů vždy respektujeme aktuální stav pokožky, ale také přihlížíme k probíhajícímu ročnímu období. Můžeme řešit hydrataci, regulovat mazotok a lesk pleti, stahovat póry, řešit citlivost nebo přecitlivělost pleti, regenerovat a reparovat pokožku, vyživovat a vyhlazovat vrásky (lifting), omlazovat, bělit a řešit pigmentové skvrny na pleti a chránit ji před vnějšími vlivy.

 • Ošetření hydra-detox: proměna dehydratované pleti na normální. Vhodné pro všechny typy pokožky, posílení buněčné membrány a tím učíme pokožku správně hospodařit se svými vlastními zdroji. Pokud je pokožka zdravá a umí to sama, tento proces posilujeme a pracujeme na jeho dlouhodobém zachování. Ošetření má okamžitý vyplňující účinek.
 • Ošetření sensi: proměna citlivé pleti na normální. Zklidňuje citlivou kůži a neutralizuje mikrozáněty, které způsobují stárnutí.
 • Ošetření pure: proměna mastné pleti na normální. Pracujeme na vlastní správné regulaci mazotoku.

Sezónní ošetření pleti – 1500,-
Speciální ošetření přizpůsobené potřebám pleti v jednotlivých ročních obdobích.

 • Jarní ošetření: hloubková detoxikace, doplnění energie a obnova zářivosti a vitality.
 • Letní ošetření: přizpůsobuje kůži letním horkům, osvěží, doplní hydrataci a zklidní pleť.
 • Podzimní ošetření: regeneruje kůži, opravuje ji, obnovuje zářivost a sjednocuje odstín pleti.
 • Zimní ošetření: revitalizuje kůži, napomáhá překonání únavy a ochraňuje pokožku před zimou a jejími vlivy.

Intenzivní ošetření pleti – 1650,-
Obsahuje v sobě vše z ošetření převýchovného, ale navíc obsahuje řadu produktů, které jsou koncentrovanější, a proto jsou schopny problém pleti vyřešit intenzivněji a tudíž velice rychle. Řešíme dehydrovanou pleť (pocit pnutí, šupiny, vrásky způsobené dehydratací, unavená a zhrublá pleť na dotek), akné (lesklá pleť, černé tečky, hluboce zanesené póry, citlivá pokožka nepříjemná na dotek), trvale zarudlou pokožku, přehřívání, pnutí, svědění, povadlou pokožku, unavenou pleť bez vitality, pokožku bez života (ztráta tonusu a pružnosti), výrazné známky stárnutí (od 35 let výše, vrásky, jemné mimické linky, ztráta pevnosti a nerovnoměrný povrch), pigmentové skvrny, ztrátu jasu a pevnosti, změny v hlubokých vrstvách struktury pleti a hormonální stárnutí (od 40. roku věku).

 • Ošetření intensive hyaluronic: hydratuje pleť, vyhlazuje vrásky z dehydratace.
 • Ošetření intensive spiruline: spirulina – sladkovodní řasa, obsahuje přes 220 živin nebytných pro život. Je proto ideálním řešením pro unavenou, nevýraznou pleť. Omlazuje, vyživuje, posiluje.
 • Ošetření intensive vitamín C: antioxidační ošetření, které sjednocuje odstín pleti, odstraňuje pigmentové skvrny a rozjasňuje pleť.
 • Ošetření intensive peeling: obnovuje zářivost, vyhlazuje mikroreliéf a přináší efekt nové kůže. Dokonalá detoxifikace a prokysličení pleti bez pocitů štípání, pálení (pouze hřeje), bez zarudnutí a olupování pokožky s dokonalým výsledkem čistých a stažených pórů. Dodává pokožce kyslík, restartuje ji a zpevňuje, vrásky, rýhy, pigmentové skvrny a póry se zmenšují. Ošetření nabízí okamžitý výsledek. Ideální frekvence opakování 4x za 10 dní pro restart vaší pleti. Jedná se o kúrové ošetření vhodné pro zimní období, kdy pleť není vystavena slunečnímu záření. Vynikající výsledky u pleti kuřáků.

Omlazující ošetření

 • Ošetření active-repair: působíme na základní stavební kameny pleti (kolagen, elastin), které přirozeně od věku 30 let ubývají. Péče active-repair pleť znovu učí fungovat stejně jako v mládí, obnovuje její přirozené základy, aby byla plná, pevná a hladká. Minimalizuje vrásky. 1600,-
 • Ošetření esthe-lift: pro pleť, která potřebuje korigovat známky stárnutí (vrásky, ztráta plnosti, pevnosti, povadnutí kontur), liftingový efekt pro pleť po 35 roce. 2200,-
 • Ošetření excellage: výjimečné holistické ošetření pro komplexní péči o obličej a tělo. Jedinečné regenerační, výrazně zklidňující a zpevňující ošetření, které pomáhá obnovit životně důležité buněčné spojení v pokožce. Kombinace vysoce účinných přípravků manuálních a relaxačních technik s viditelným výsledkem a pocitem již po prvním ošetření. 2800,-
 • Ošetření esthe-white (bělící ošetření):proměna pleti s pigmentovými skvrnami na normální. Unikátní ošetření s patentovanou technologií Hypopigmentaline, která vaši pleť dokonale rozjasní a sjednotí její barvu. Hypopigmentaline účinkuje na všech úrovních pigmentačního procesu. Spolu s pravidelným domácím ošetřováním redukuje pigmentové skvrny a zabraňuje jejich obnově. Výsledkem je rozjasněná a sjednocená pleť, pigmentové skvrny se stanou neviditelnými (za předpokladu, že klient respektuje naše doporučení). Doporučená frekvence ošetření je 2x měsíčně, není omezeno ročním obdobím, je ho tedy možné, na rozdíl od většiny ošetření proti zvýšené pigmentaci provádět i v létě za slunečního záření. Omlazující ošetření očního okolí může být součástí ošetření esthe-white. jedná se o jemnou cílenou drenáž, otvírající oblast oka, která odstraňuje tmavé skvrny okolo očí i neestetický otok. Intenzivní liftingové náplasti pro okamžitý omlazující účinek. 2000,- (i s očními konturami).

Specifická sluneční péče SUN SPA – 1200,- bez obličeje, 1700,- s obličejem
Slunečním ošetřením pracujeme vždy S a nikdy Proti slunci. Díky patentovaným technologiím umíme porozumět pleti a předcházet negativním slunečním vlivům. Zajišťujeme krásné a bezpečné opálení bez vrásek a bez nutnosti používání SPF faktoru, který je u nás nahrazen unikátními patentovanými technologiemi. Užít si slunce bez rizika kožní reakce a v případě nutnosti blokovat sluneční záření, aniž bychom ztratili jeho pozitivní vlivy. Po slunění zklidnění pleti a udržení trvalého zlatého opálení. Ať už chcete řešit jakýkoliv problém, u nás vždy jako bonus platí předcházení vráskám, přesušování a olupování pokožky po slunění. Ošetření se týká jak přípravy před pobytem na slunci, tak samotného opalovaní i péče o opálenou pokožku po sluneční expozici. Pokožku zklidňujeme, regenerujeme, hydratujeme, předcházíme stárnutí a prodlužujeme a zintenzivňujeme opálení.

Modelování obočí – 195,-
Obočí je jeden z nejvýraznějších prvků tváře (platí jak pro ženy, tak pro muže), jeho tvar a hustota dodávají tváři výraz. Schválně si představte, jak byste vypadali s oholeným obočím – překvapeně. 🙂 Proto upřednostňujeme přirozeně rostlé obočí, pouze s korekcí tvaru tak, aby vypadalo pěstěně a upraveně. Jsme schponi řešit i situace po neodborném domácím (nebo i salonním) zásahu, se kterým nejste spokojeni.

Úprava obočí – 95,-
Jedná se o dlouhodobé pěstění a udržování správného tvaru při pravidelných návštěvách. Péči o obočí je možné vždy spojit i s jeho nabarvením.

Barvení obočí – 255,-
Upravené a zvýrazněné obočí, které vydrží až 4 týdny, aniž byste ho musela sama doma domalovávat.

Barvení řas – 255,
Upravené a zvýrazněné řasy, které vydrží až 4 týdny, aniž byste musela používat řasenku.

Trvalá na řasy – 655,-
Metoda je vhodná především pro krátké a rovné řasy, které krásně natočí a nadzvedne, a tím pádem otevře pohled a rozjasní oko. Jako když naše babičky používaly kleštičky. 🙂 V ceně automaticky nabarvení čerstvě natrvalených řas. Z krásného pohledu se budete těšit až 2 měsíce.

Ultrazvukové čištění pleti obličeje – 790,-
Ultrazvuk je přístroj, sloužící k ošetření pokožky obličeje, dekoltu i těla a postupnému odstraňování většiny problémů vaší kůže. Účinek ošetření je patrný ihned po aplikaci, ale jeho pozitivní účinky působí i v následujících dnech a týdnech, protože ultrazvukové vlny startují hojivé a regenerační procesy uvnitř pokožky.

Ultrazvukové čištění pleti obličeje a dekoltu – 990,-
Kromě výše zmíněného dokážeme pomocí ultrazvukového přístroje také redukovat vrásky v dekoltu a zároveň vyčistit jeho pokožku.

Zažehlení aktivních látek do vyčištěné pokožky – 350,-
Prostřednictvím ultrazvukové špachtle jsou účinné látky „vklepány“ a zapracovány hlouběji do struktury pokožky a mají tak intenzivnější účinky než při pouhém nanesení prsty.

Ultrazvukový oční lifting – 555,-
S pomocí speciální ultrazvukové sondy dokážeme výrazně redukovat hluboké i jemné vrásky v očním okolí, kdy zvláště ty jemné a mělké mívají tendenci odolávat většině kosmetických zákroků. Pravidelným používáním předcházíme invazivním kosmetickým zákrokům.

Ultrazvukový obličejový lifting – 755,-
Stejně jako u očního okolí, jen prostřednictvím jiného nádstavce, jsme schopni redukovat vrásky na celé ploše obličeje se zaměřením na místa, která Vás nejčastěji trápí. Jedná se zejména o nosoretní rýhy, oblast nad horním rtem a mezi obočím. Tento způsob ošetření je schopen při pravidelném používání zpevnit také časem ochabující partie v oblasti přechodu tváře, krku a brady.

Ultrazvukový lifting dekoltu – 860,-
Speciální sonda určena na začínající jemné i již velmi výrazné a hluboké vrásky, které se zpravidla objevují již v oblasti krku, klíčních kostí, pokračují pak mezi prsy, kde mohou časem při zanedbání být velmi výrazné. U některých lidí jsou vrásky patrné i při přechodu dekoltu do podpažní jamky, i tyto špatně řešitelné partie (které jsou zvláště patrné v letních měsících v tílkách) jsou při pravidelném používání ultrazvuku viditelně redukovány.

Ultrazvukový lifting jednotlivých partií celého těla (hýždě, stehna, paže…) – dle délky ošetření a použitého produktu (od 550,-)
Zpevnění a vyhlazení ochablé pokožky, urychlení mikrocirkulace krve a lymfy a zlepšené vzhledu ošetřovaných partií. Pravidelným používáním získáte hladší, pevnější a mladistvější pokožku.

 

DEPILACE CUKROVOU PASTOU
Pasta obalí chloupky, kolem nichž prosakuje do folikulu, který změkčí a uvolní, proto se depilace stává méně bolestivou, depilační pasta nepřetrhává chloupky, je schopná odstranit i chloupky 2-3 mm krátké (depilace voskem 5 mm dlouhý porost), je hypoalergenní, odstraňuje chloupky ve směru růstu, vhodná i na citlivé partie jako je horní ret, obočí, uši, nos a intimní partie, lze dokonale odstranit vlažnou vodou jak z pokožky tak i z textilu. Depilační cukrová pasta je hygienická, nepoužívají se žádné pomůcky, proto nehrozí přenos infekcí mezi klienty. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií.

 

Ženy

Obočí 225,-
Tváře a líce

395,-

Horní ret

120,-

Brada

145,-

Obličej celý bez obočí

490,-

Uši

255,-

Podpaží

355,-

Paže od ramene po loket

590,-

Ruce po loket včetně hřbetu ruky

590,-

Ruce celé bez prstů

1080,-

Prsty celé

255,-

Pupík okolí pupíku

255,-

Břicho

425,-

Hýždě bez vnitřních stran

415,-

Hýždě vnitřní strany

250,-

Stehna bez třísel

625,-

Lýtka

590,-

Nohy celé bez třísel, bez prstů

1110,-

Prsty v případě epilace nohou

245,-

Záda bedra

545,-

Záda celá 1110,-

Kolena 495,-

 

Intimní depilace

Bikiny třísla

495,-

Bikiny tanga třísla + hýždě – vnitřní strany

595,-

Brazilská depilace

Brazilská depilace je kompletní depilace intimních partií včetně třísel a hýždí z vnitřních stran.

Brazilská depilace (zanechán proužek)

890,-

Brazilská depilace (zanechán trojúhelník)

890,-

Brazilská depilace (nezanecháno nic)

990,-

Pupík

250,-

Muži

Obočí

350,-

Uši

350,-

Krk

495,-

Podpaží

450,-

Hrudník

650,-

Břicho

650,-

Hrudník + břicho

1300,-

Ramena

550,-

Ramena včetně lopatek

750,-

Paže

490,-

Ruce po loket včetně hřbetu ruky

690,-

Ruce celé bez prstů

1180,-

Prsty celé

270,-

Záda od lopatek k hýždím

670,-

Záda celá

1650,-

   
   
   
   
   
   
   

MANIKÚRA A PEDIKÚRA
Medinicinální suchá pedikúra – 690,-
Přístrojová pedikúra je šetrnější a účinnější moderní metoda než běžná mokrá pedikúra. Je to významná pomoc v péči o nohy a pomáhá předcházet mnoha civilizačním neduhům, jako jsou například zarůstající nehty, plísňová onemocnění atd. Mnoho lidí má dojem, že pokud jejich nohy trápí nějaká infekce, plíseň či jiné neduhy, není pro ně návštěva pedikérky vhodná. To je částečně pravda v případě mokrého způsobu provádění pedikúry, kdy opravdu může ve vodě dojít k roznesení infekce. Přístrojová medicinální pedikúra je právě v těchto případech naopak velmi vhodná, protože se při ní vůbec nepoužívá voda, nohy se tedy nemáčí a bakterie, viry či plísně se tak nemají kde šířit. Úprava nehtů a nehtového lůžka již zahrnuta v ceně.

Termozábal na nohy – 458,-
Přináší úlevu nejen silně namáhaným nohám, pokožka nohou se stává měkčí a pružnější díky účinným látkám, obsaženým v zábalu. Součástí ošetření je také peeling chodidel. Urychluje hojení prasklin, zvláčňuje, hydratuje, působí protiplísňově a pravidelné používání snižuje potivost.

Ošetření zarůstajících, ztluštělých či jinak poškozených nehtů – 350,-
V případě plísňového onemocnění nehtů na dolních končetinách dochází při medicinálpedikúře pravidelně k odstraňování svrchní vrstvy ztluštělého nehtu, tím je umožněn následný lepší přístup léčivé látky k hlouběji uloženým místům nehtu a tím pádem k urychlení léčby tohoto nepříjemného vleklého onemocnění. Zvláštní pozornost svým nohám by měli věnovat diabetici, obézní lidé, senioři a těhotné ženy. Při zarůstání nehtů je nutná celková úprava nehtového lůžka, uvolnění pnutí a následné zklidnění místa zánětu (který bývá při zarůstání zpravidla vždy přítomen.

Ošetření kuřích ok – od 195,- (dle časové náročnosti a počtu postižených míst)
Cítíte-li píchavou bolest na plosce nohy, mezi prsty, pod nimi či na nich, popř. v nehtovém valu, jedná se s velkou pravděpodobností o tzv. kuří oko. Nemusí být na provní pohled patrné, takže si možná ani hned neuvědomíte, co Vás vlastně na noze trápí.

Manikúra – 525,-
Jedná se o základní péči o nehty. Aby byly nehty zdravé a dobře rostly, je nutné k nim přistupovat podle odborných zásad péče. V našem salonu pracujeme se značkami Jessica a Kripa, které se specializují na ošetřování a pěstování přírodních nehtů. Pokud Vás trápí suché, lámavé, třepící se, rýhované či jinak poškozené nehty, navštivte náš kosmetický salon, kde Vám provedeme základní diagnostiku, ošetření a poradíme vhodné produkty a postupy pro domácí péči.

Termozábal na ruce – 358,-
Součástí ošetření je peeling, masáž a maska. Samostatná péče je věnována Vašim nehtům (výživný krém a hydratační olej). Ruce jsou po namazání a promasírování vloženy do igelitu (podporuje vstřebávání aktivních pečujících látek)a vloženy do termorukavice.

P-Shine – 650,-
Jedná se o speciální techniku leštění nehtů těmi nejpřirozenějšími přírodními látkami. Manikúra P-Shine pracuje s přírodním nehtem, který je proceduře několik týdnů lesklý, vyhlazený a pravidelným používáním se stává také pevnějším a roste rychleji a v lepší kvalitě. Je také mimořádně vhodný pro muže pro přirozený pěstěný vzhled. Použití možné na ruce i na nohy.

Lakování Jessica – 424,-
Značka Jessica pracuje pouze s přírodním nehtem, řeší individuální problémy jako je třepivost, suchost, lámavost či rýhy na nehtech. Výborná také po sundání umělých nehtů, kdy nehet postupně vrací do kondice.

Lakování Jessica Phenom – 474,-
I v případě lakování laky Jessica Phenom pracujeme pouze s přírodním nehtem. Jedná se o pokročilejší a déletrvající stupeň manikúry. Výhoda oproti běžným lakům je delší životnost lakování, lak je odolnější a vytváří gelový vzhled povrchu nehtu bez použití UV lampy. Ideální pro přechod z umělých nehtů zpět na přírodní, protože obnovuje nehtovou ploténku, nehty zpevňuje a zároveň pěstí.

Lakování Kripa – 494,-
Značka Kripa Venezia pracuje pouze s přírodními látkami, ve svých výrobcích se vyhýbá agresivním chemickým látkám, které mohou poškozovat zdraví člověka. Stejně přistupuje jak k produktům na pleť, tak k těm určeným k péči o nehty.